logo-mini

Svatební videa

Martina a Petr

V rozpáleném dni na Panství Velichov si řekli své "ANO" ve společnosti těch nejbližších, přátel a kamarádů Martina a Petr. Svatba byla plná dojemných a nečekaných okamžiků. Mezi novomanželi láska po celou dobu jiskřila, tak Vám přejeme, ať jste spolu stále šťastni a veselí. Děkujeme, že jsme mohli být s Vámi!

Video | edit: ReNi creative - Amy, Renata a Josef Prokopovi 06/ 2019

Nikola a Lukáš

Rádi u svatebního videa brečíte. Hoho, tak tady jsme brečeli taky, ale SMÍCHY! To jsou oni! Novomanželé Hasenöhrlovi Nikol a Lukáš! Tahle svatba, to byla PARTY HARD! Od začátku do konce zábava na plný bomby. Děkujeme, Jan Hawelka, že pořádá Prosecco párty :-D kde jsme se s tímto skvělým párem poznali a máme pocit, jako bychom je znali celý život! S nimi se chechtáte celou dobu, ať je všední den, nebo svatba! Zdravíme také celou širokou rodinu! Vaše ReNi creative

Video | edit: ReNi creative - Renata a Josef Prokopovi 08/ 2018

Kristýnka a Pavel

Představujeme Vám novomanžele Jeřábkovi! Dvě sluníčka, která si za nádherného slunečného dne slíbila lásku až do konce! I kdyby to neslíbili u oltáře, jsme přesvědčeni, že by tomu tak bylo každopádně! Moc děkujeme, že jsme mohli ve Vaší společnosti prolít slzy štěstí a dojetí! Jste úžasní, bylo nám ctí být s Vámi!

Video | edit: ReNi creative - Amy, Renata a Josef Prokopovi 06/ 2018

Jakub a Lída

Jakub a Lída se rozhodli svůj den D prožít v nádherném prostředí farmy Michael na tvrzi Nedvězí. A k tomu ještě přidali výjimečné datum 8.8.2018. Nic už nestálo v cestě si to naplno užít.  Děkujeme za příležitost být u toho. PS: ten den bylo téměř 40°C, všichni jsme to zvládli.

Video | edit: ReNi creative - Amy, Renata a Josef Prokopovi 08/ 2018

Lucka a Luky

A máme tu další pohodovou svatbu Lucky a Lukyho, která se celá odehrála na Panství Velichov. Děkujeme za možnost kamerou zachytit nedůležitější část svatebního dne.

Video | edit: ReNi creative - Amy, Renata a Josef Prokopovi 08/ 2018

Monika a Miron

Monika a Miron. Konec září. Kostel Nanebevzetí Panny Marie v Mostě a Červený Hrádek. Spolu se 100 hosty nám bylo ctí tuto svatbu prožít spolu s novomanžely. Nevídaná, velkolepá, plná emocí... Přesně taková, jako jsou novomanželé Miškovi. Jsme šťastní, že jsme Vás mohli poznat!

Video | edit: ReNi creative - Amy a Josef Prokopovi 09/ 2017

Maria a Petr

Maruška a Petr svoji vzájemnou lásku mají zhmotněnou již dvakrát. Jejím ztělesněním je Kačenka a Kubíček. Přeci jen si ale nenechali tento životní zážitek ujít a tak si řekli své ANO před svými rodinami, přáteli a kamarády. Celé svatební veselí se odehrálo od příprav až po bujarou oslavu do rozednění v areálu Nesuchyně. Přejeme novomanželům, aby jejich láska byla pevná, něžná a nekonečná!

Video | edit: ReNi creative - Amy a Josef Prokopovi
08/ 2017

Eva a Robert Kyselovi - 1.7.2017

První červencový den s magickým datem, vybrali Eva s Robertem pro stvrzení své lásky před Bohem. Přesto, že bylo celý den velmi proměnlivé počasí, Evě a Robertovi na jejich společné cestě životem bude jistě svítit jen slunce. Děkujeme, že jsme měli tu čest strávit s Vámi Váš den plný lásky a přejeme, ať jste spolu šťastni pohádkově...až na věky!

Vaše ReNi creative.

Video | edit: ReNi creative - Amy, Renata a Josef Prokopovi
07/ 2017

Verča a Vilda Dolejšovi - 24. 6. 2017

Červnový slunečný den v krásném prostředí u řeky Ohře v Kadani a dva, kteří si přejí stvrdit před Bohem svou lásku až na věky. Verča a Vilda, pro svůj svatební den vybrali místo, které bylo dokonalým spojením relaxu, pohody a zázemím pro bujaré oslavy až do ranních hodin. Přejeme novomanželům, aby jejich láska a cesty, na které se vydají, byly vždy plné souznění a radosti!

Vaše ReNi creative.

Video | edit: ReNi creative - Amy a Josef Prokopovi
06/ 2017

Lucka a Pawel Podstawek - 13. 5. 2017

Láska hory přenáší... Lucka před lety odjela do Německa jako Au Pair, kde poznala svou lásku Pawla a do Čech se již nevrátila. Získala zde však další rodinu, která je obrovská, láskyplná a neskutečně srdečná. Obě rodiny tak získaly neobyčejné bohatství! Lásku, která i navzdory jazykové bariéře je opravdová. Bylo nám obrovskou ctí a potěšením, strávit v této srdečné a milé společnosti celý den a věříme, že Lucka a Pavel se budou milovat až na věky, jak si před Bohem slíbili. Děkujeme!

Video | edit: ReNi creative - Amy, Renata a Josef Prokopovi
05/ 2017

Romča a Pepča Hošnovi - 17. 9. 2016

Podzimní chodská svatba Romči a Pepči se navzdory velmi intenzivnímu dešti po celý svatební den nesla v duchu veselí, lásky a radosti. Naštěstí jsme den před svatbou natočili pasáž svatebního videa s jejich společnou vášní, kterou jsou motorky.

Video | edit: ReNi creative - Amy a Josef Prokopovi
09/ 2016

Eva a Petr Chlebečkovi - 10. 9. 2016

Tak jako každý pekař musí vybrat kvalitní mouku, aby chléb, který upeče byl dokonalý, tak i Chlebečkovi museli najít jeden druhého, aby svou lásku spojili v manželský svazek.
Nejprve si v kostele slíbili lásku a věrnost, aby poté své rozhodnutí a životní krok spolu se svou rodinou a přáteli bujaře oslavili v Bezručově údolí v penzionu Druhý Mlýn.
Děkujeme, že jsme se s Vámi cítili "jako doma".

Video | edit: ReNi creative - Amy a Josef Prokopovi
09/ 2016

Venuše a Jiří Károvi - 9. 9. 2016

Venuška a Jiří. Dva, kteří prošli každý část své životní cesty odděleně, aby se jejich duše a srdce spojily v jedno. Neskutečně silné, od začátku do konce. Bylo nám obrovskou ctí tento skvělý pár poznat a být součástí jejich "DNE D".

Video | edit: ReNi creative - Amy a Josef Prokopovi
09/ 2016

Jitka a Hynek Bastlovi - 27. 8. 2016

Slunečný den, na konci srpna a blížící se poledna v Kostele Nanebevzetí Panny Marie. Jitka a Hynek se v tento den rozhodli, že zpečetí svou lásku vyřčením vysněného "ANO". Děkujeme, že jsme mohli být s vámi. Přejeme láskyplný a štastný život!

Video | edit: ReNi creative - Amy a Josef Prokopovi
08/ 2016

Nikola a Michal Nidlovi - 9. 7. 2016

Poznali se na gymnáziu, prošli společně vysokou školu a jejich láska byla tak silná, že přerostla v manželství.
9. 7. 2016 si řekli své vysněné ANO na Hradě Hněvín a svatební veselí pokračovalo na Benediktu až do brzkých ranních hodin.
Neskutečně silné pouto obou rodin jistě přinese zázemí pro dlouhotrvající láskyplné a oddané manželství Nikči a Michala.
Děkujeme za poctu, že jste mohli být při tom s vámi!

Video | edit: ReNi creative - Amy a Josef Prokopovi
07/ 2016

Martina a Michal Nutrovi - 8. 7. 2016

Na přání nevěsty lze vytvořit i netradiční svatební video spot :-) Martina a Míša si zahráli ve svém svatebním videoklipu princeznu s princem.
Velkolepá svatba se konala v areálu v Areálu Botanika v Horním Bezděkově u Unhoště. Program byl bohatý a zábava pokračovala až do brzkých ranních hodin. Děkujeme, že jsme mohli být s vámi a přejeme pohádkovou lásku po celý společný život.

Video | edit: ReNi creative - Amy a Josef Prokopovi
07/ 2016

Veronika a Pavel Slapničkovi - 16. 6. 2016

Verunka, Pavel a Máťa. Tři, kteří k sobě nerozlučně patří... Tři, jejichž pohoda, láska a souznění jsou velmi nakažlivé pro každého, kdo je v jejich blízkosti. Své ANO si stvrdili v krásném prostředí Myslivny v Drmalech. Celý jejich svatební den byl velmi uvolněný, krásný a plný smíchu. Přejeme jim, aby i cely život byl přesně takový! Děkujeme, že jsme mohli být s vámi.

Míša a Marek Poncarovi - hrad Krupka

Na Hradě Krupka, za něpříliš příznivého počasí, přesto láskyplně a oddaně v přítomnosti rodiny, přátel a kamarádů si Míša s Markem slíbili lásku na celý život. Následná zábava však navzdory počasí byla neskutečná a trvala až do brzkých ranních hodin. Děkujeme, že jsme mohli být s vámi!

Janča + John - Having a good day

On ze Žatce se správným příjmením Ležák. Ona z Klášterce pivu neholdujíc, za to milující Johna. V nádherném prostředí hotelu Lion Nesuchyně byl neskutečný den, neskutečná nálada, neskutečná parta! Bylo nám skvěle a bylo nám ctí! Na tuto svatbu budeme dlouho vzpomínat!

Deniska + Jára - rozmulvy k miláčkovi

Další z nádherných církevních obřadů, který se odehrál v Kostele Povýšení svatého Kříže v Kadani. Obřad pod vedením pana faráře byl velkolepý a velmi lidský, což jako ateisté můžeme potvrdit. Závěrečná píseň zpívaná společně nevěstou a dětským sborem vyrazila každému dech. A to nemluvíme o nevěsty přednesu "Rozmulvy k miláčkovi"...! Veselí až do 5. hodiny ranní pokračovalo v úchvatném prostředí Selského dvora nad Perštejnem.

Lenka a Luboš - právní láska

Na zámku Ploskovice si v horkém letním dni slíbili svou lásku až na věky. V Litoměřicích na Kolibě si pak ve společnosti těch nejbližších, přátel a kamarádů náležitě svůj den užili a oslavili. Svatba byla plná nečekaných okamžiků, například v podobě unesení nevěsty s ženichem z vedlejší svatby a potom pozvání novomanželů se svatebčany na koncert Marka Ztraceného, kde i sám zpěvák novomanželům popřál a věnoval píseň. Přejeme brzké dostavení domečku lásky a ať jste spolu stále šťastni a veselí.

Káťa a Petr - lampion štěstí

Svatba byla nádherná, neskutečně skvělá parta přátel a obě rodiny, zakrátka vše mělo jak má být. A že nesvítilo slunce? Nevadí, Petr a Katka jej v životě měli a budou mít dostatek i bez toho na obloze! Přejeme jim hodně lásky a nějaké ty "kozičky" (oni už ví :-))
P.S.: Ono už i seznámení Petra a Kačky začalo pohádkově. Kačka dostala od maminky lampion štěstí na který napsala milá hledá milého a ten našla petrova maminka. Tak se z náhody stala láska na celý život.

Iveta a Petr - paintball

Poběhali jsme po lese, zastříleli jsme si a nakonec to vše dobře dopadlo a svatba se povedla. Bylo velice krásné počasí a super svatebčané. O akčním páru ani nemluvím. Koukněte se na video a budete vědět jak to vše probíhalo ;-)

Bára a Zdeněk - jarní svatba

Barča se vdala. Vzala si Zděndu a jsou moc štastní. Jsme rádi, že se našli. Svatba byla skvělá a plná emocí. Děkujeme, že jsme mohli být s vámi.

Veronika a Jan - nejmodřejší oči na světě

Nevěsta s nejmodřejšíma očima na světě :-) Při 40° C to byl pro všechny téměř nadlidský výkon, ale když je dobrá parta, tak lze zvládnout cokoliv! Děkujeme především ženichovi, že se překonal a vyburcoval k neuvěřitelným výkonům a tím dal našemu dílku ten správný punc :-) Milujte se přesně tak, jak říkal tatínek při úžasném proslovu!!!

Kačka a Jiřík - láska, přátelství a rodina

Kačka a Jiřík, první láska, která přerostla v manželství! Milujeme, když kolem sebe vidíme, že ještě na světě existuje láska, přátelství a rodina! Jsme rádi, že jste! Děkujeme, že jsme mohli celý den být s Vámi!
Zkrátka: MILUJTE SE! 

Vendy a Jirka - svatba na lodi

Originální, uvolněná, láskyplná, plovoucí, nádherná, zkrátka svatba Vendy a Jirky byla neskutečná! Obřad a následné veselí se konalo na lodi při plavbě z Děčína do Hřenska. Přejeme láskyplný, dlouhý a šťastný společný život.

Andy a Míra - dobojováno

"Když jsme se seznámili, tak jsem věděla, že je to chlap mého života..." a tak se stalo! Andy a Míra jsou svoji a jsou šťastni! Své štěstí si žijí v srdci Šumavy.

Kateřina a Jiří - svatba v Beskydech

Kačka, dívka z Beskyd a Jiří kluk ze severu Čech. Katka si zprvu nesmělého Jirku "vyhlédla". Po několika schůzkách zjistili, že chtějí žít jeden pro druhého.
Jejich moto: Když něco chceš, celý Vesmír se spojí, abys toho dosáhl!

image
Josef Prokop

Tvoříme jedinečné příběhy vašeho důležitého životního kroku.
Necháváme průchod přirozeným myšlenkám, radosti a emocím.
Mějte krásné vzpomínky stále při sobě.